O nás

Ilustrační foto

Jsme malá firma podnikající převážně ve stavebnictví a přidružené výrobě tohoto oboru. Na trhu působíme již 14 let. Naše činnost zahrnuje stavby rodinných domů od projektové dokumentace až po terénní úpravy na zahradách, provádíme také rekonstrukce starších rodinných a bytových domů, opravy a zateplování fasád a to nejen polystyrenem, ale i materiálem Ytong  Multipor, který zajišťuje absolutní prodyšnost izolačního materiálu. V roce 2010 jsme naši činnost rozšířili o montáž střešních oken Velux a všech doplňků k těmto oknům. Jako certifikovaná montážní firma Velux Vám poskytneme záruku 10let. Naší novou činností je montáž automatických závlahových systémů Rain-Bird, od návrhu závlahy až po kompletní realizaci a servis.Další naší činností jsou terénní úpravy zahrad,stavby zahradních jezírek včetně filtrace, stavby zahradních pergol a domků.Otevřete si naši fotogalerii,kde si můžete prohlédnout některé s našich realizací.

Těšíme se na spolupráci s Vámi, naše práce nás baví.

Ilustrační foto

Nová zelená úsporám

Naše společnost je také zapsána v programu Nová zelená úsporám,v případě zájmu Vám pomůžeme se zorientovat v tomto programu, vyřídíme potřebnou dokumentaci, provedeme stavební práce. Jsme zapsáni v typu A což je kompletní zateplení obálky budovy, včetně případné výměny střešních oken Velux, za okna Nové generace v lepším energetickém standartu.

Nová Zelená Úsporám, logo programuV počátku programu Nová zelená úsporám proplatí stát celkem 1,4 miliardy korun na zateplení majitelům rodinných domů. Do programu zařadí práce započaté od 1. ledna 2013. Žádosti o dotaci na rekonstrukci domu budou občané moci podávat od srpna 2013.

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu